Idle Robot Inc v1.0.21 MOD APK — ELMAS HİLELİ / PARA HİLELİ

Robot, işletme ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli şekilde sunuyorum bu sayede robot şirketinizi geliştirebilir ve ölümcül robotlar yapıp uzaylılara karşı savaşabilirsiniz.

Idle Robot Inc oyunu ile robot, işletme ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını FancyGames Studio üstlendiği android oyun platformunun yeni çıkan ve sevilen oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetiğiniz robot şirketiniz ile yeni çalışanlar alıp üstünde güçlü robotlar inşa etmek, şirketinizi güçlendirmek ve uzaylılara karşı savaşıp galip gelmektir. Idle Robot Inc oyununda yaşanan parasal ve genel zorluklardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız elmas hileli, sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede kolayca şirketinizi geliştirip uzaylılara karşı kullanacağınız güçlü robotlar inşa edebilirsiniz. Muhteşem animasyonlar, geliştirilmiş mekanikler, robot şirketinizi geliştirilmesini bekleyen yüzlerce işçi ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Idle Robot Inc v1.0.21 MOD BİLGİSİ

  • Sınırsız elmas hileli
  • Sınırsız altın – para hileli (Paranız düşük miktarda gelecektir sizde bulunan sınırsız elmas ile ücretsiz bir şekilde altın alarak geliştirmeler yapabilirsiniz.)

Idle Robot Inc v1.0.21 GÜNCELLEMESİ

  • Çeşitli hata düzeltmeleri.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Idle Robot Inc v1.0.21 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Idle Robot Inc v1.0.21 MOD APK İNDİR — 66.7 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu