Monopoly v1.4.6 FULL / MOD APK — TAM SÜRÜM / TÜM KİLİTLER AÇIK

Strateji, ticaret ve masa oyunlarını sevenler için yapımcılığını Marmalade Game firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Oyundaki amacınız bulunduğunuz oyun alanı üstünde zar işinize gelen sayıları denk getirmek, hamleler yapmak ve rakiplerinizin iflas etmesini sağlamaktır. Monopoly içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm oyun alanlarını ve taşları kullanabilirsiniz. Monopoly Play Store’da 41.99TL’dir. Oyun alanı üstünde TÜRKİYE seçilebilir. Farklı ülkelere ait temalar, farklı karakterler, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor.

Monopoly v1.4.6 MOD BİLGİSİ

  • Tam sürüm Ve tüm kilitler açık

Monopoly v1.4.6 GÜNCELLEMESİ

  • Bu yepyeni bayram tatili temasıyla pencereleri açın ve berrak, karlı havayı içinize çekin! Sanayi devriminin zirvesindeki zenginliklere giden yolu satın alın, satın ve planlayın. Liderlik edin ve hepsine sahip olun! Onurlu Kraliyet Muhafızı, görkemli Taç, heybetli Big Ben veya asil Trafalgar Square Lion olun. Sıcak bir rekabetle arkadaşlarınıza ve ailenize meydan okuyun ve bu soğuk mevsimde buzu eritin! Yeni Victoria Londra temasını edinin ve bugün oynayın!

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Monopoly v1.4.6 FULL / MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Monopoly v1.4.6 FULL / MOD APK İNDİR — 145.8 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu