FINAL FANTASY 8 Remastered v1.0.0 FULL APK — TAM SÜRÜM

aksiyon, macera ve sıra tabanlı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SQUARE ENIX Co Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir.

FINAL FANTASY 8 Remastered v1.0.0 FULL APK — TAM SÜRÜM İNDİR

Oyundaki amacınız bulunduğunuz dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, size verilen görevleri tamamlamak ve karanlığa karşı galip gelmektir. FINAL FANTASY 8 Remastered play store’da ücretli olduğu için oyniyamayan arkadaşlar için FULL APK yani TAM SÜRÜM APK olarak sunuyorum böylece oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oyniyabilirsiniz.  Savaşçıların yeteneklerini doğru zamanda kullanıp mücadeleleri kazanmak ve görevleri tamamlamak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D – 3D olup iyi seviyededir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. FINAL FANTASY VIII Remastered Play Store’da 159.99₺’dir. Farklı yeteneklere sahip karakterler, detaylı savaş sistemi, sürükleyici bir hikaye ve dahası sizleri bekliyor.

FINAL FANTASY 8 Remastered v1.0.0 MOD BİLGİSİ

  • TAM SÜRÜM APK

FINAL FANTASY 8 Remastered v1.0.0 GÜNCELLEMESİ

  • Oyun v1.0 olarak çıkmıştır. Henüz herhangi bir güncellemesi yoktur.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”FINAL FANTASY 8 Remastered v1.0.0 FULL APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Bilgilendirme

KURUCU’NUN amacı OBB’li oyunları tek bir apk dosyası halinde kullanıcının kafasını karıştırmadan rahatlıkla hem apk hem obb dosyasını tek bir dokunuş ile kurmanızı sağlar.

Google Play

[KURUCU] FINAL FANTASY 8 Remastered v1.0.0 FULL APK İNDİR — 2.1 GB

FINAL FANTASY 8 Remastered v1.0.0 FULL APK — TAM SÜRÜM İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu