Gradient: AI Photo Editor v2.1.5 PREMİUM APK — TÜM PREMİUM ÖZELLİKLER AÇIK

Fotoğraf düzenleme, efektli resimler, ai teknolojili efektler gibi araçları tek bir çatı altında toplayan bu uygulama fotoğraf düzenleyiciler için tavsiye ettiğim yapımcılığı TICKET TO THE MOON, INC. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler uygulamasından birisidir.

Gradient, dünyadaki en gelişmiş yapay zeka destekli fotoğraf uygulamasıdır! Özel ve popüler AI efektleri, en doğru güzellik araçları ve profesyonel bir fotoğraf editörü – hepsi bir arada!

Gradient Photo Editor ile artık sizin için kötü çekimler olmayacak çünkü bir fotoğrafın güzel görünmesi için ihtiyacınız olan her şey zaten bu düzenleyicide paketlenmiş durumda! Gradient Photo Editor, fotoğraflarınızı sadece saniyeler içinde mükemmelliğe ayarlamanıza yardımcı olacak en gelişmiş yapay zeka ve güzelleştirme teknolojilerinden güç alır. Gradient uygulamasında yaşanan kısıtlamalardan dolayı sizlere PREMİUM APK yani Tüm özellikleri açık olarak sunuyorum böylece uygulamada kilitli olan tüm özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Gradient Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirmeye sahiptir.

Gradient: AI Photo Editor v2.1.5 MOD BİLGİSİ

  • TÜM PREMİUM ÖZELLİKLER AÇIK

Gradient: AI Photo Editor v2.1.5 GÜNCELLEMESİ

  • ORC STİLİ
  • Yepyeni AI özelliği çıktı! Bu yeni heyecan verici AI özelliği ile ORCS ile dolu bir FANTASY dünyasında nasıl görüneceğinizi öğrenin! Şimdi ücretsiz deneyin ve sonucu arkadaşlarınızla paylaşın!

UYGULAMA GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Gradient: AI Photo Editor v2.1.5 PREMİUM APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

Google Play

Gradient: AI Photo Editor v2.1.5 PREMİUM APK İNDİR — 94.5 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu