Head Basketball v3.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Basketbol oynamayı sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede oyun içerisinde istediğiniz her şeyi satın alabilir ve tüm karkaterleri satın alabilirsiniz.

Head Basketball oyunu ile basketbol oynamayı sevenler için tavsiye ettiğim yapıcılığını D&D Dream şirketinin üstlendiği android oyun platformunun sevilen basketbol oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönlendirdiğiniz karakter ile rakip potaya topları atmak ve yenmektir. Head Basketball oyununda yaşanan parasal sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede kolayca tüm karakterleri alabilir, rakiplerinizi mağlup edebilirsiniz. Gelişmiş, birbirinde farklı özelliklere sahip basketçiler, zorlu rakipler, maçlar ve daha bir çok şey siz değerli android oyuncularını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Head Basketball v3.1.0 MOD BİLGİSİ

  • Sınırsız para hileli.

Head Basketball v3.1.0 GÜNCELLEMESİ

  • Mağazadaki ücretsiz puan öğesine dokunulduğunda çökme meydana gelen bir hata düzeltildi
  • Yeni Mod Eklendi, Head Cup
  • Yeni Karakter Eklendi, Danimarka – Bo

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. “Hero Siege Pocket Edition v5.3.5 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan com.panicartstudios.herosiegepocket” klasörünü Android / obb klasörüne atalım. (OBB’li oyun kurulumunu bilmiyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ)
  2. ”Head Basketball v3.1.0 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Head Basketball v3.1.0 MOD APK İNDİR — 72.2 MB

Head Basketball v3.1.0 OBB İNDİR — 264.4 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu