Hello Neighbor v1.0.120 MOD APK — TÜM BÖLÜMLER AÇIK

Korku, gerilim ve kaçış türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile tüm bölüm kilitleri açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyunda kısıtlama olmaksınız daha keyifli oynaya bilir, tüm bölümleri oynayıp bölüm sonuna kadar gidebilirsiniz.

Hello Neighbor v1.0.120 MOD APK — TÜM BÖLÜMLER AÇIK İNDİR

Hello Neighbor oyunu ile korku, gerilim ve kaçış türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını tinyBuild stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler gerilim ve kaçış oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimine sahip olduğunuz çoçuk ile birlikte içerisinde bulunduğun mahallede komşu evine gizlice girmek, kapıların kilidi açmak, verilen bulmacaları çözmek ve komşunuzun neler yaptığını bulmaktır. Hello Neighbor oyununda bazı bölümlerde yaşanan kısıtlamalardan dolayı siz değerli kullanıcılarımız özel MOD APK ile tüm kilitler açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyun içerisinde bulunan tüm bölümleri sonuna kadar keyifli bir şekilde oynaya bilirsiniz. Sizleri zorlayacak bulmacalar, evin içerisinde onlarca etkileşimli eşyalar, tuzaklar ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Oyunda bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlayıp kavramanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Hello Neighbor v1.0.120 MOD BİLGİSİ

  • TÜM BÖLÜM KİLİTLERİ AÇIK HİLELİ

Hello Neighbor v1.0.120 GÜNCELLEMESİ

  • Siyah ekran düzeltmesi
  • Geri yükleme düzeltmesi
  • Grafik optimizasyonları
  • AI sabit davranış
  • Çoklu mekanik ve ortam düzeltmeleri

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. “Hello Neighbor v1.0.120 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan com.tinybuildgames.helloneighborklasörünü Android / obb klasörüne atalım. (OBB’li oyun kurulumunu bilmiyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ)
  2. ”Hello Neighbor v1.0.120 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Hello Neighbor v1.0.120 OBB İNDİR — 1.1 GB

Hello Neighbor v1.0.120 MOD APK İNDİR — 47.9 MB

Hello Neighbor v1.0.120 MOD APK — TÜM BÖLÜMLER AÇIK İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu