Airport City v8.13.28 MOD APK — PARA HİLELİ

Airport City v8.13.28 MOD APK PARA HİLELİ, yönetme, uçak, işletme ve şehir kurma oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli şekilde sunuyorum bu sayede şehrinizi devasa bir megapole çevirebilir, yapı birimlerinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

Airport City MOD APK PARA HİLELİ, yönetme, uçak, işletme ve şehir kurma türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Game Insight firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler şehir kurma ve uçak oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız sahip olduğunuz toprak üzerine elinizde bulunan yapıları oluşturmak, geliştirmek ve kendinize ait bir havalimanı oluşturmaktır. Airport City v8.13.28 MOD APK ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli şekilde sunuyorum bu sayede şehrinizi daha iyi kurabilir, geliştirmelerinizi kolayca halledebilirsiniz. Havalimanında sizi bekleyen onlarca yolcu, kurmanız gereken yerleşik hayat ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Airport City v8.13.28 MOD BİLGİSİ

  • Sınırsız PARA Hileli,
  • Sınırsız ALTIN Hileli.

Airport City v8.13.28 GÜNCELLEMESİ

  • Uçaklarınızı boyayarak filonuzu hiç olmadığı gibi yapın! Airport City’i güncelleyin ve uçaklarınızdan herhangi biri için hediye olarak mor bir görünüm alın. Ayrıca, benzersiz ödüller kazanmak için yeni etkinliklere katıldığınızdan emin olun!
  • Düzlem boyama özelliği eklendi
  • Uçuşları göndermek ve hızlandırmak için yeni simgeler
  • Helikopterlerin uçak Onarım Üssünde görünmesine neden olan sorun düzeltildi

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Airport City v8.13.28 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Airport City v8.13.28 MOD APK İNDİR — 150.6 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu