Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD APK — REKLAMSIZ / KİLİTLER AÇIK

Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD APK REKLAMSIZ / KİLİTLER AÇIK, siteden aldığım isteklerden dolayı atma gereksinimini duyduğum siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm premium özellikler akitif ve reklamsız bir şekilde sunuyorum bu sayede sıkıcı reklamlardan kurtulup, sınırsız müzik dinleme keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD APK — REKLAMSIZ / KİLİTLER AÇIK İNDİR

Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD APK REKLAMSIZ / KİLİTLER AÇIK (PREMIUM UNLOCKED), siteden aldığım isteklerden dolayı atma gereksinimini duyduğum farklı müzikler keşfetmenize olanak sağlayan yapımclığını Deezer Mobile firmasının üstlendiği android platformunun popüler müzik dinleme uygulamlarından birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak, Spotify gibi diyebiliriz ama Deezer diğer uygulamlara göre daha fazla özelliğe sahip Shazam gibi müzik bulma eklentisi, sade arayüzü ve binlerce oynatma listeleri içinde barındamaktadır bunların arasında efsane podcastlerinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD APK REKLAMSIZ / KİLİTLER AÇIK ile uygulamada müzik dinlerken aralarda çıkan reklamlardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm premium özellikler akitif ve reklamsız bir şekilde sunuyorum bu sayede sıkıcı reklamlardan kurtulup, sınırsız müzik dinleme keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Podcastlar, farklı ülkelerin müzik kültürleri, internetsiz müzik dinleme, oynatma listeleri ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor.

Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD BİLGİSİ

  • Tüm PREMİUM ÖZELLİKLER açık.
  • REKLAMSIZ

Deezer PREMİUM v6.2.27.47 GÜNCELLEMESİ

  • Sanatçı sayfanın görünümünü yeniledik! Sağ üst köşedeki simgeye dokunarak sanatçı biyografilerini kolayca okuyabilirsin.
  • Kolay gezinme için basit ama net menülerle, Ses ayarları sayfana yepyeni bir görünüm ve tarz kattık.
  • Bildirimleri geliştirdik! Yeni çıkanları görüntülemek ve sevdiğin sanatçıları beğenerek alakalı uyarılar almak için sağ üst köşedeki zil simgesine dokun.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

Google Play

Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD APK İNDİR — 40.9 MB

Deezer PREMİUM v6.2.27.47 MOD APK — REKLAMSIZ / KİLİTLER AÇIK İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu