Voloco Otomatik Ses Akortu + Armoni v6.6.0 PREMİUM APK — TAM SÜRÜM

Voloco, RESONANT CAVITY firmasının üstlendiği otomatik akort, armoni ve ses kodlamayı (vocoding) bir araya getiren gerçek zamanlı bir ses işleme uygulamasıdır. Müzik koleksiyonunuzdan ya da Voloco'nun ücretsiz ritim kütüphanesinden bir parça seçerek şarkı söyleyin ya da rap yapın; Voloco parçanın tuşlarını tahmin eder ve sesinizin akordunu o tuşa göre yapar.

Voloco, performanslarınızı ses veya video olarak kaydetmenizi sağlar, böylece kolayca paylaşımda bulunabilirsiniz. Kendi müzik video özçekiminizi oluşturun. Miksinizi başka bir uygulama ile bitirmek istiyorsanız, bu çok kolay. Bir parçanın üzerine rap yapabilir veya şarkı söyleyebilir, kendinizi kaydedebilir ve sadece sesinizi dışa aktararak nihai miksi başka bir ortamda yapabilirsiniz. Voloco uygulamasında premium kısıtlamalar bulunmaktadır bu kısıtlamalar olunca uygulamadaki tüm ses efektlerini ve özelliklerini kullanamıyorsunuz ben sizler için uyglamayı MOD APK yani PREMİUM ÖZELLİLERİ AKTİF olarak sunuyorum böylece dilediğiniz efekti, özelliği kullanabilir ve daha iyi şarkılar çıkarabiliriniz. Voloco Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirmeye sahiptir.

Voloco v6.6.0 MOD BİLGİSİ

  • Premium özellikler açıktır

Voloco v6.6.0 GÜNCELLEMESİ

  • Sürüm 6.6, arama ve BeatStars bağlantıları ekler! Ritimleri ve en iyi parçaları ad, tür, yapımcı, bpm ve daha fazlasına göre arayın. Voloco Beats\’ten bir ritim mi lisanslamak istiyorsunuz? BeatStars üzerinden bir beat lisansı satın almak için yeni BeatStars düğmesine tıklayın.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Voloco v6.6.0 PREMİUM APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

Google Play

Voloco v6.6.0 PREMİUM APK İNDİR — 32.0 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu