Hungry Shark World v4.3.0 MOD APK — PARA HİLELİ

Macera ve köpek balığı yönetme oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz türdeki köpek balıklarını satın alabilir, geliştirebilir ve kolayca görevleri bitirebilirsiniz.

Hungry Shark World oyunu ile macera ve köpek balığı yönetme oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler köpek balığı yönetme oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız köpekbalığını yöneterek yolunuza çıkan her şeyi yemek, görevleri bitirmek ve koca okyanusta hayatta kalmaya çalışmaktır. Hungry Shark World oyununda yaşanan parasal ve genel sıkıntılarndan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede oyun içerisinde bulunan tüm köpek balığı türlerini satın alabilir, geliştirip kolayca görevleri biterbilirsiniz. Binlerce yıl önce neslinin tükendiğine inandıkları Megalodon ile oynayarak yapabileceklerinizi gösterin, onlarca farklı köpek balığı türleri, keşfedilmemiş büyük okyanuslar, tuzaklar, değişi oyun modları ve daha bir çok şey siz değerli andorid oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Hungry Shark World v4.3.0 MOD BİLGİSİ

  • Sınırsız PARA Hileli.

Hungry Shark World v4.3.0 GÜNCELLEMESİ

  • YOK ETME MODUNU OYNAYIN, KUZEY KUTBU’NU KURTARIN!
  • YENİ KÖPEK BALIĞI: Köjira, SHIN KÖJİRA formuna dönüyor! Yiyecek tüketerek güçlenin ve çeşitli cehennem ateşinin yanında çeşitli enerji saldırıları yapın!
  • YENİ YOK ETME MODU: Meka Köjira MK2, Kuzey Kutbu’nu yerle bir etti. Kazanmanın ve oynamanın yeni yollarını keşfedin.
  • YENİ CANLI ETKİNLİKLER: Kâr amacı gütmeyen ortağımız Oceana ile harika bir Dünya Günü festivali ve okyanusları korumayla ilgili bilginizi artıracak bir video hazırlıyoruz.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Hungry Shark World v4.3.0 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Hungry Shark World v4.3.0 MOD APK İNDİR — 148.9 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu