Netflix v7.111.1 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK / TÜRKÇE FİLM İZLE (TEMMUZ 2021)

Netfilix Premium ile hiç para ödemeden ömür boyu kullanacağınız tüm film ve dizilerin bulunduğu türkçe dil desteği ile şekillendirilmiş mükemmel bir uygulama sunuyoruz. İzleyeceğiniz her şey türkçe dil desteği olup tüm görüntüleri HD ve 4K destek bulunmaktadır.

Netflix v7.111.1 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK / TÜRKÇE FİLM İZLE (TEMMUZ 2021) İNDİR

Netflix Premium ile artık istediğiniz film, dizi, belgesleri vb. bir çok kaliteli içeriği bulunduğu ücretsiz bir platform yaptık. Netfilix’in Türkiye fiyatına bakacak olursak 17,99TL – 41,99TL ile başlayan fiyatlar kaşımza çıkacaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza özel son sürüm PREMİUM MOD APK ile ücretsiz tüm ödüllü dizleri ve filmleri rahatlıkla izleyebileceksiniz. Türkçe’de dahil olmak üzere bir çok altyazı dilleri mevcut olup tüm izledikleriniz anlayabileceksiniz. Tüm içerikleri 4K kalitede izleyip sizi derinlere daldıracak efsane dizilerin, filmlerin, belgesellerin bulunduğu daha bir çok şey sizi beklemekte. Tek yapmanız gereken uygulamayı cihazınıza indirip bir kaç ayarlama ile tüm içeriklere TÜRKÇE ve ücretsiz erişebileceksiniz. Şimdiden keyifli izlemeler.

Netflix 7.111.1 PREMİUM MOD BİLGİSİ

 • Premium Kilidi Açık
 • Ömür Boyu ÜCRETSİZ
 • Sınırsız İzleme
 • 4K Desteği
 • Tüm Diller Destekl (TÜRKÇE DİL DESTEĞİ MEVCUT)
 • Akıllı Telefon / Tablet ve Akıllı TV Destek

DİL AYARLARI İÇİN;

Aşağıda bulunan adımları yapın;

KURULUM

 1. ”Netflix v7.111.1 PREMİUM MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

Google Play

Netflix v7.111.1 PREMİUM MOD APK İNDİR — 16.8 MB

Netflix v7.111.1 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK / TÜRKÇE FİLM İZLE (TEMMUZ 2021) İNDİR

İlgili Makaleler

24 Yorum

   1. Uygulamayı indirdiğiniz vakit ilk başta dil seçimi karşınıza çıkmaktadır eğer yapamadıysanız türkçe ayarlamak için üst tarafta görseller ile nasıl yapacağınıza dair bilgiler verdik. Bunları uyguladıktan sonra uygulamanızı türkçe kullanabilirsiniz.

  1. Gösellerde anlatılanları yaptıktan sonra uygulama türkçe olmuyor ama izleyeceğiniz film veya dizi türkçe altyazılı olacaktır (filmin türkçe altyazısı varsa).
   filmi başlatacağınız zaman “play with subtitle” butonu olacaktır ona tıklayın ve hangi kalitede izleyeceğinize dair seçenekler çıkacaktır böylece filmi alyazılı olarak izleyebilirsiniz.

  1. Uygulama içerisinde tüm film ve dizilerde türkçe alt yazı desteği bulunmakta fakat şu anda bazı film ve dizilere türkçe düblaj seçeneği yok pek yakında gelecek olan güncellemeler ile yavaş yavaş türkçe düblaj seçeneği eklenecektir. Uygulamanın keyfini çıkarın.

 1. ben giriş yapamadım sürekli karşıma kredi kartı ödeme çıkıyor daha doğrusu oturum açamadım nasıl yapıcam

  1. Uygulamada herhangi bir giriş bölümü yoktur. uygulamayı kurup açtığınızda direkt olarak kullanabiliyorsunuz az önce test ettim herhangi bir giriş veya oturum açmadan kullanabiliyorum.
   Sitenin en alt kısmından apk nasıl indirilir talimatını okuyarak apk dosyasını doğru bir şekilde indirdiğinizden emin olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu