Airport City v8.20.10 MOD APK — PARA HİLELİ

Yönetme, uçak, işletme ve şehir kurma türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli şekilde sunuyorum bu sayede şehrinizi daha iyi kurabilir, geliştirmelerinizi kolayca halledebilirsiniz.
APK İndir
4/5 Oylar: 890,100
Geliştirici
Game Insight
Sürüm
v8.20.10
Güncellendi
22 Eylül 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
154.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Airport City MOD APK PARA HİLELİ, yönetme, uçak, işletme ve şehir kurma türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Game Insight firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler şehir kurma ve uçak oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız sahip olduğunuz toprak üzerine elinizde bulunan yapıları oluşturmak, geliştirmek ve kendinize ait bir havalimanı oluşturmaktır. Airport City v8.20.10 MOD APK ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli şekilde sunuyorum bu sayede şehrinizi daha iyi kurabilir, geliştirmelerinizi kolayca halledebilirsiniz. Havalimanında sizi bekleyen onlarca yolcu, kurmanız gereken yerleşik hayat ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Airport City v8.20.10 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Uçaklarınızı boyayarak filonuzu hiç olmadığı gibi yapın! Airport City'i güncelleyin ve uçaklarınızdan herhangi biri için hediye olarak mor bir görünüm alın. Ayrıca, benzersiz ödüller kazanmak için yeni etkinliklere katıldığınızdan emin olun!

Düzlem boyama özelliği eklendi

Uçuşları göndermek ve hızlandırmak için yeni simgeler

Helikopterlerin uçak Onarım Üssünde görünmesine neden olan sorun düzeltildi

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir