Wattpad v9.19.0 – Hikayelerin Yaşadığı Yer MOD APK — PREMİUM APK

0/5 Oy yok
Güncellendi
25 Haziran 2021

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Dünyanın en sevilen sosyal hikaye anlatıcılığı platformu Wattpad. Hikayelerin gücüyle 80 milyon okuyucu ve yazardan oluşan küresel topluluğu birbirine bağlar. Anlatacak hikayen mi var? Wattpad’de topluluğun ve teknolojinin gücüyle keşfedilmesini sağlayabilirsin. Özgün hikayeni, Wattpad’de ve yazma yolculuğun boyunca seni cesaretlendirmek için orada bulunan topluluğumuz ile paylaş. Hikayenin gişe rekoları kıracağını mı düşünüyorsun? Wattpad Stüdyoları, Wattpad’deki keşfedilmemiş yetenekli yazarları keşfeder ve onları küresel eğlence şirketlerine bağlar.

Wattpad uygulamasında premium üyeliği mevcuttur ve bu premium üyeliğinde reklam yoktur, farklı tema renkleri ve premium kitaplar mevcuttur. Ben sizlere uygulamayı MOD APK yani premium üyeliği aktif şekilde sunuyorum bu sayede rahatsız edici reklamlardan ve istediğiniz kitabı okuyabilir ve temanızı değiştirebilirsiniz.

Wattpad 9.19.0 MOD BİLGİSİ

  • Premium aboneliğiniz aktiftir
  • Premium temalar aktiftir
  • Reklam yok (Tüm reklamlar kapalı olacaktır)

Wattpad 9.19.0 GÜNCELLEMESİ

  • Wattpad Premium + artık aşağıdaki ülkelerde mevcuttur: ABD, Kanada, Filipinler, Meksika, Brezilya, Suudi Arabistan, Hong Kong, Japonya, Katar, Güney Kore, Kosta Rika, Panama, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam, Şili ve Endonezya
  • Android’de Wattpad Premium + aboneliğinin lansmanı ile seçtiğiniz 2 Ücretli Hikayeyi okuyun
  • Küçük hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Wattpad 9.19.0 PREMİUM APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

Google Play

Wattpad 9.19.0 PREMİUM APK İNDİR — 17.6 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir