ROBLOX v2.496.343 MEGA MOD APK – MOD MENU HİLELİ

ROBLOX oyunu ile macre dolu bir yola hazır olun. ROBLOX oyununun tadını çıkarmak için çok fazla sayıda oyuncuyu içerisine çeken rol yapma oyunudur. Oyunda maddi sıkıntılar ve zorlu görevlerden dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel oyunu MEGA MOD APK ile sunarak içerisinde duvardan geçme, uçma hilesi, ışınlanma hilesi, patlama hilesi, sınırsız zıplama gibi hilelerin mevcut olduğu bir MEGA paketi sunuyoruz.
APK İndir
4.2/5 Oylar: 23,987,518
Geliştirici
Roblox Corporation
Sürüm
v2.496.343
Güncellendi
25 Eylül 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
97.8 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

ROBLOX oyunu ile macre dolu bir yola hazır olun. ROBLOX oyununun tadını çıkarmak için çok fazla sayıda oyuncuyu içerisine çeken rol yapma oyunudur. Oyunu oynayan kullanıcıların karar vermelerini ve hayal ettiği şeyi yaratmalarına şans tanıyan bir tür rolma yapma oyunuda diyebiliriz aslında. Roblox Corporation şirketinin en ünlü oyunları arasında olan, hali hazırda Play Store’de 100 milyondan fazla indirme ile android oyun platformunun en başarılı oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunda maddi sıkıntılar ve zorlu görevlerden dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel oyunu MEGA MOD APK ile sunarak içerisinde duvardan geçme, uçma hilesi, ışınlanma hilesi, patlama hilesi, sınırsız zıplama gibi hilelerin mevcut olduğu bir MEGA paketi sunuyoruz. Maceralar ile dolu milyonlarca dünya ve dahası siz değerli kullanıcıları beklemekte, şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

ROBLOX v2.496.343 MEGA MOD BİLGİSİ

-MOD MENÜSÜ
-KARANLIK MOD
-DONMUŞ EKRAN
-PATLAMA MODU
HAPİS DIŞINDA
-GECE MODU
-SÜPER ZIPLAMA
-ÇOKLU ATLAMALAR
-DUVARLARDAN YÜRÜYÜŞ
-VOAR – UÇUŞ
-MEGA Sıçrayış
-RENKLİ HARİTA
-YERDE ÖLDÜRMEK
-Tırmanma modu

ROBLOX v2.496.343 MEGA MOD APK – MOD MENU HİLELİ Yenilikleri

Roblox'un daha iyi çalışması için düzenli olarak güncellemeler yayınlıyoruz. Bu güncellemeler, hız ve güvenilirlik sağlamak için çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyor.

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
v2.483.425021 97.8 MB 5.0 ve sonrası

Video

3 ile ilgili yorumlar "ROBLOX v2.496.343 MEGA MOD APK – MOD MENU HİLELİ"

  1. kanitinintikamiii

    Çok güzel

  2. kanitinintikamiii

    çok güzel oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir