SineWix v1.4 FULL APK — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME

Netflix, anime ve dönemim popüler dizisi Squid Game izlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede can sıkıcı reklamlar görmeden filmler izleyebilir, sınırsız dizi izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.
Güncellendi
İndir
4.1/5 Oylar: 570
Geliştirici
SineWix
Sürüm
1.4
Güncellendi
27 Kasım 2021
Gereksinimler
Cihaza Göre Değişir
Boyut
55.6 MB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

SineWix v1.4 REKLAMSIZ APK NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME, netflix, anime ve dönemim popüler dizisi Squid Game izlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını Sinewix stüdyosunun üstlendiği android platformun türkçe düblaj ve altyazılı bir şekilde film ve diziler izlemenize olanak sağlayan uygulamalardan sadece biridir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak içerisinde yüzlerce film ve dizi bulunmaktadır, uygulama tıpkı netflix gibi video oynatma özelliğine sahiptir hemen hemen her filmde düblaj seçeneği vardır tabi istemiyorsanız altyazılı olarak ya izleyebilirsiniz. SineWix v1.4 REKLAMSIZ APK NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME ile uygulama içerisinde rahatsız edici reklamlardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede can sıkıcı reklamlar görmeden filmler izleyebilir, sınırsız dizi izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Yüzlerce film ve dizi, netflix tarzı video oynatma özelliği, 4K destekli görüntü kalitesi ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

SineWix APK v1.1 MOD BİLGİSİ

REKLAMSIZ

Uygulamaya girerken rastgele mail oluşturup giriş yapabilirsiniz.

SineWix v1.4 FULL APK — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME Yenilikleri

Squid Game Tüm Sezonlar EKLENDİ (Türkçe Dublaj ve Altyazı Seçenekleri Mevcut)

Film ve dizilerin yeni sezonları eklendi.

4 ile ilgili yorumlar "SineWix v1.4 FULL APK — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME"

 1. Ege

  Hiremco android box ile uyumlu değil
  Android 10 yüklü cihazda mail adr su girildikten sonra direk atıyor

 2. sELİM

  stream zone la aynı bu hocam aralarındaki fark nedir

  • Stream zone son güncellemesinde her izleyeceğiniz video için reklam izlettiriyor reklamları kaldırınca da video açılmıyor bu sefer :/ şuan alternatif olarak SineWix daha iyi.
   SineWix’in tek eksik yanı Stream Zone’da canlı tv özelliği var bunda yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir